KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16306395
nr 1630 6395
Åke Wickström (f. 1927), Sverige. Signerad. Olja på duk, 16x20 cm, yttermått inklusive ram: 35x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 1 juli 2024
kl 18:22:41
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
600 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)